Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Form-Plast S.A.

Informatyk - Programista

Form-Plast S.A.O firmie

  • Toruńska 143, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toruńska 143

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ORACLE

Twój zakres obowiązków

  • znajomość baz danych ORACLE, umiejętność tworzenia raportów,

  • bieżący kontakt i nadzór nad producentem oprogramowania ERP (mile widziana znajomość programu IMPULS EVO),

  • tworzenie baz danych połączonych z główną bazą z zachowaniem synchronizacji,

  • tworzenie stron internetowych w języku PHP bądź podobnych językach - modyfikacja, uaktualnianie istniejącej strony internetowej firmy,

  • wdrożenie systemu komunikacji zdalnej typu: TEAMS,

  • zarządzać infrastrukturą serwerową, backupem; oprogramowaniem oraz polityką bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość hybrydowego systemu pracy.

Form-Plast S.A. w Bydgoszczy, firma o ponad 40-letniej tradycji działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji form wtryskowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje