Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk – Programista

POLREGIO sp. z o.o.O firmie

  • Kolejowa 5
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

POLREGIO sp. z o.o.

Kolejowa 5

Poznań

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta ponad 88 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1900 stacjach.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji wytwarzanych na wewnętrzne potrzeby Spółki.
  • Tworzenie raportów i przeprowadzanie analiz w języku T-SQL (MS SQL Server 2014).
  • Optymalizacja szybkości działania algorytmów po stronie bazy danych.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej wytwarzanych i rozwijanych systemów.
  • Weryfikacja zgodności wytworzonego oprogramowania z przygotowanym wcześniej projektem.
  • Weryfikacja zgłoszeń użytkowników.
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne oraz współpraca z Zakładami i Biurami Spółki.
  • Realizacja zadań i projektów teleinformatycznych we współpracy wewnętrznej i zewnętrznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne lub techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (praca w zespołach IT na stanowiskach związanych z projektowaniem oraz wytwarzaniem systemów  informatycznych).
  • Znajomość programowania baz danych w języku T-SQL.
  • Znajomość zagadnień optymalizacji MS SQL Server dla dużych wolumenów danych.
  • Znajomość programowania w języku Delphi w środowisku RAD Studio XE.
  • Znajomość przynajmniej jednego innego języka programowania np.: C#, Java lub PHP.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
  • Umiejętność pracy w zespołach realizujących szeroki profil zagadnień IT w szczególności zadania związane z projektowaniem, wytwarzaniem oraz utrzymywaniem systemów IT.
  • Duża samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy.
  • Orientacja na stały samodzielny rozwój.
  • Umiejętność pracy w stresie i terminowej realizację celów.
  • Biegła obsługa narzędzi IT niezbędnych do realizacji zadań.

Oferujemy:

  • Pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Świadczenia socjalne.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju oraz awansu.
  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne