Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Programista

EIB SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Jęczmienna 21
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EIB SPÓŁKA AKCYJNA

Jęczmienna 21

Toruń

EIB SA to jedna z największych firm brokerskich w Polsce.

W związku z rozwojem Biura Informatyki
poszukuje kandydatów do pracy w Centrali Spółki w Toruniu na stanowisko:

Obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji webowych w oparciu o technologię .NET MVC
  • Rozwój aplikacji na platformie.NET MVC (C#)
  • Współtworzenie wizji dotyczących dalszego rozwoju istniejących rozwiązań
  • Utrzymanie dotychczasowych rozwiązań systemowych
  • Techniczne wsparcie dla użytkowników
  • Bieżąca analiza uruchomionych rozwiązań i przedstawianie wniosków

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Praktyczna znajomość Microsoft SQL, IIS
  • Biegłe posługiwanie się Visual Studio
  • Znajomość .NET,C#, JavaScript, CSS, XML
  • Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność (zdolność do porozumiewania się z osobami które nie są programistami)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Samodzielność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozwoju systemów klasy ERP (Sage)
  • Znajomość Angular, GitLab, architektury MVC
  • Znajomość korzystania z komponentów DevExpress, Bootstrap
  • Znajomość programowania Notes/Domino

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • EIB to lider rozwiązań IT na rynku usług brokerskich w Polsce,
  • dajemy szansę rozwoju w środowisku najnowocześniejszych technologii, w tym zapewniających bezpieczeństwo w oparciu o normę ISO/IEC 27001:2013,
  • pracownicy EIB cenią pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • dla studentów elastyczny czas pracy dostosowany do terminarza zajęć na uczelni
  • zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów m.in. ubezpieczenia, pakiet medyczny, nauka j. obcych oraz zajęcia sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV - możesz nas zaskoczyć!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wyłączenie w formie elektronicznej

Ogłoszenie archiwalne