Oferta pracy

Informatyk – Programista

Dysten Sp. z o.o.O firmie

Dysten Sp. z o.o.

Grunwaldzka

Zabrze

O DYSTEN

Miliony ludzi dziennie patrzy na nasze tablice informacji pasażerskiej by zdążyć na pociąg, tramwaj czy autobus. Tysiące spogląda na zmieniające się cyfry na tablicy wyników podczas sportowej rywalizacji. Setki osób przysłuchuje się efektom zainstalowanego systemu nagłośnienia podczas spektaklu.

Za to i za wiele więcej jesteśmy odpowiedzialni my :). Dołącz do naszego grona!
INFORMATYK – PROGRAMISTA

Obowiązki:

  • Tworzenie oprogramowania na tablice informacyjne,
  • Integracja z systemami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Umiejętność programowania C#,
  • Znajomość systemów Linux i Windows,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Korzyści wynikające z zatrudnienia:

  • Stabilną, interesującą pracę w zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach poprzez udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach i szkoleniach
  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy