Oferta pracy

Informatyk

NORTHGATE LOGISTICS SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

NORTHGATE LOGISTICS SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Feliksa Nowowiejskiego 24a

Pruszcz Gdański

INFORMATYK

Obowiązki kandydata:

  • Ewidencja sprzętu i oprogramowania
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy
  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego dla istniejących i nowych stanowisk pracy
  • Diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników
  • Wdrażanie nowego oprogramowania
  • Utrzymanie sieci LAN i WIFI
  • Konserwacja sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego
  • Pomoc bezpośrednia i zdalna dla użytkowników

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość systemów Microsoft Windows XP/7/8/10
  • Znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i  WAN
  • Umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko przy wsparciu zewnętrznych struktur IT
  • Możliwość rozwoju umiejętności informatycznych i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie etatowe

Dokumenty i listy, które należy złożyć:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych, list motywacyjny, ewentualne referencje

Dokumenty należy przesłać do biura Northgate Logistics, drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

Konieczne dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy