Oferta pracy

Informatyk przemysłowy

Bella Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO

  • Szosa Lubicka 157A, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szosa Lubicka 157A

Toruń

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PLC

  • SCADA

  • HMI

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i rozbudowa infrastruktury IT na terenie spółki,

  • administracja i rozwój przemysłowych systemów informatycznych,

  • instalowanie oraz konfigurowanie sprzętu i okablowania,

  • przygotowanie do pracy oraz utrzymanie komputerów firmowych i telefonów,

  • wdrożenie systemów wspomagających funkcjonowadzie działów operacyjnych (produkcji, technicznego, logistyki),

  • administracja i rozwój systemu kontroli dostępu,

  • tworzenie witryn internetowych,

  • tworzenie instrukcji i utrzymanie dokumentacji w administrowanym obszarze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka, automatyka, elektronika),

  • wiedza z zakresu systemów automatyki przemysłowej,

  • znajomość protokołów przemysłowych (Modbus, Ethernet IP, Profibus),

  • znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość systemów klasy MES,

  • podstawowa znajomość programowania PLC / SCADA / HMI.

To oferujemy

  • bezpieczne warunki pracy,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • obfitość w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),

  • możliwość udziału w szkoleniach, awansu.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie Bella Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Informatyka przemysłowego.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony : www.tzmo-global.com