Oferta pracy

Informatyk Regionalny

Inter CarsO firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Do zespołu IT Helpdesk na terenie: województwa dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i wielkopolskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Informatyk RegionalnyNumer ref.: Miejsce pracy: Opole

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • wsparcie dla użytkowników
  • analiza i rozwiązywanie incydentów oraz problemów
  • wizyty informatyczne w wyznaczonych filiach IC
  • testowanie oraz aktualizacja aplikacji
  • kontrola i monitoring zainstalowanych systemów
  • utrzymanie funkcjonowania systemu informatycznego

Od kandydata na w/w stanowisku oczekujemy:

  • minimum 2 doświadczenie w zakresie obsługi sieci komputerowych oraz w konfiguracji i instalacji sprzętu komputerowego
  • bardzo dobrej znajomości środowisk stacji roboczych z rodziny Microsoft Windows (Windows 8, Windows 10), dobrej znajomości pakietu Microsoft Office 365 oraz podstawowej systemów serwerowych (Windows Server 2012, 2016)
  • umiejętność rozwiązywania problemów komputerów pracujących w środowisku domenowym
  • znajomości rozwiązań usług terminalowych oraz usług aktualizacji systemów i aplikacji
  • znajomości zagadnień sieciowych (tj.: funkcjonowanie protokołu TCP/IP v4, VLAN, WAN, LAN)
  • umiejętności konfigurowania urządzeń sieciowych oraz umiejętność tworzenia rozwiązań i utrzymywania oraz odtwarzania kopii zapasowych
  • znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętności organizacji własnego czasu pracy oraz pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziani:

  • studenci 4-5 roku studiów lub absolwenci kierunków informatycznych

Gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami
  • pracę w doświadczonym zespole
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i narzędzi pracy

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, [email protected] Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem [email protected]

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy