Oferta pracy

Informatyk

Geokart-InternationalO firmie

Geokart-International

Wita Stwosza 44

Rzeszów

Firma Geokart-International Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

INFORMATYK
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa sieci (W)LAN, WAN;
  • administracja sprzętem komputerowym i siecią wewnętrzną;
  • obsługa urządzeń sieciowych; Administracja serwerami Linux oraz Windows;
  • obsługa urządzeń peryferyjnych, serwis komputerów;
  • pomoc użytkownikom w bieżących problemach;
  • administracja stronami internetowymi.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie informatyczne;
  • mile widziane minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • praktyczne umiejętności w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem IT;
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows, Linux oraz bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych;
  • praktyczna wiedza na temat usług sieciowych tj.: DNS, DHCP, HTTP, SMB, ISCSI, FTP, SMTP, IMAP, POP3; Umiejętność pisania skryptów (Windows i Linux);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, podnoszenia  kwalifikacji, szkolenia;
  • pakiet socjalny.

Oferty zawierające CV oraz referencje prosimy kierować drogą elektroniczną klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje i nie zwracamy dokumentów aplikacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133 poz.833)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy