Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

ZOITECH Sp. z o.o.O firmie

  • Partyzantów 1A
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZOITECH Sp. z o.o.

Partyzantów 1A

Rzeszów

ZoiTech Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania internetowego, budową systemów CMS oraz wsparciem sklepów internetowych. Wsparcie w zakresie IT dla firm włącznie z zarządzaniem serwerami i firewallami. Zdalny helpdesk dla firm.

Informatyk

Podstawowy zakres obowiązków obejmuje wsparcie użytkowników w zakresie:

  • Helpdesk - pomoc użytkownikom przy problemach z komputerem i oprogramowaniem.
  • Zakładanie oraz blokowanie użytkowników w ramach usług katalogowych MS Active Directory.
  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy.
  • Diagnozowanie awarii sprzętu oraz oprogramowania.
  • Zarządzania Serwerami Microsoft.
  • Konfiguracja sieci.
  • Backup danych - dbanie o regularność oraz poprawność wykonywania kopii zapasowych
  • Wdrażanie oprogramowania typu ERP - Comarch Optima, Pc-Market i inne.
  • Współpraca z programistami przy tworzeniu aplikacji.

Zapewniamy szkolenie w każdym z zakresie obowiązków.

Wymagania:

  • Biegła znajomość komputera.
  • Dokładność w wykonywaniu pracy.
  • Sumienność i punktualność.
  • Znajomości języka angielskiego - poziom min. B2 pozwalający na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziana wiedza z zakresu:

  • Windows Server 2012 i wyższe oraz Linux.
  • Podstawy sieci w tym CCNA.

Oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy w naszym nowym biurze w Rzeszowie,
  • wyjątkową atmosferę pracy w przyjaznym młodym zespole,
  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju - udział w szkoleniach i konferencjach,
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • najlepszą kawę bez ograniczeń.

Ogłoszenie archiwalne