Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Serwisant IT

IT sp. z o.o.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Pochyła 47
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pochyła 47

Poznań

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem informatycznym kancelarii prawnych.
Zakres naszej działalności obejmuje wszystkie aspekty techniczne począwszy od wykonania okablowania, administrowania serwerami, przez nadzór techniczny i szkolenia pracowników po szereg wielu innych usług będących w naszych kompetencjach.

Więcej na: https://prawnik-it.pl/

Opis stanowiska:

  • Obsługa i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych
  • Utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerów Windows
  • Instalacja, administracja i utrzymanie serwerowych systemów operacyjnych i aplikacji firmy
  • Monitorowanie wydajności i błędów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniem systemów
  • Administracja i utrzymanie systemu kopii zapasowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej obsługiwanych systemów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku informatyka, serwisanta lub pracownika działu HELPDESK
  • Bardzo dobra znajomość systemów i środowiska Windows
  • Znajomość zagadnień z zakresu konfiguracji routerów, punktów dostępowych, zarządzalnych urządzeń sieciowych
  • Praktyczna znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server
  • Umiejętność administracji, monitorowania i rozwiązywania problemów systemów operacyjnych klientów oraz serwerów
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu telefonii internetowej VoIP oraz znajomość zagadnień z zakresu macierzy dyskowych RAID
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny
  • Legitymacja studencka

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i dużą samodzielność
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Styczność z nowymi technologiami
  • Doskonałą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne