Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Serwisant komputerowy

FHU AGAT SC ANDRZEJ CZYŻ, MAREK POLENDER

4 0005 000 brutto / mies.
  • Szczecińska 18, Dobra (pow. policki)
    Dobra (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Szczecińska 18

Dobra (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • testowanie/konfigurowanie/naprawa sprzętu komputerowego,

  • przygotowanie sprzętu do wysyłki - kompletowanie, kontrola zamówień, czyszczenie, pakowanie,

  • dbanie o porządek na magazynie,

  • odbieranie i wydawanie przesyłek kurierom.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego,

  • umiejętność diagnozowania uszkodzeń i ich naprawy,

  • znajomość systemów operacyjnych Windows,

  • umiejętność myślenia analitycznego,

  • dokładność,

  • uczciwość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowa o prace po 3 miesiacach próbnych,

  • praca w stałych godzinach, 8-16 od poniedziałku do piątku,

  • przyjazne warunki pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy hurtownią poleasingowego sprzętu komputerowego.