Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

LT Precision Poland sp. z o.o.O firmie

  • Grabskiego 2, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LT Precision Poland sp. z o.o.

Grabskiego 2

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • administracja i utrzymanie sieci LAN

  • administracja sprzętem serwerowym oraz rozkładem usług na serwerach

  • utrzymanie systemów informatycznych funkcjonujących w firmie

  • wsparcie użytkowników w zakresie systemów informatycznych i aplikacji

  • elementy programowania

  • rozwiązywanie problemów ze sprzętem IT

Nasze wymagania

  • dobra znajomość działania i konfiguracji sieci LAN

  • znajomość systemów Windows

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: informatyka)

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Bonus dojazdowy (100 zł),

  • Bonus frekwencyjny (100 zł),

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Karta Multisport.

LT Precision Poland, dynamicznie rozwijająca się firma produkująca części do akumulatorów przeznaczonych do pojazdów elektrycznych, zatrudni do swojego zakładu w Siechnicach.

Przewiń do profilu firmy