Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Stal-Systems S.A. w restrukturyzacji

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w kreowaniu i rozwoju Spółki w zakresie IT

  • Administrowanie wskazanymi sieciami teleinformatycznymi

  • Utrzymanie, rozwój, wsparcie w zakresie działającego systemu ERP oraz programów pośrednich

  • Integracja systemów informatycznych

  • Zarządzanie serwerami MS Windows Serwer ,2008,2019, bazami danych SQL, systemami ERP

  • Utrzymanie ciągłości działania sprzętu IT (naprawy bieżące, serwisy)

  • Nadzór nad systemem RCP, monitoringu CCT IP

  • Budowa, modernizacja, naprawa sieci LAN, CCTV

  • Koordynacja prac instalacyjnych, programistycznych, naprawczych pomiędzy pracodawcą a firmami podwykonawczymi

  • Kontrola antywirusowa – w tym podejmowanie działań naprawczych

  • Wykonywanie kopi bezpieczeństwa baz danych, serwerów

  • Instalowanie, modyfikowanie oraz usuwanie nieaktualnych wersji oprogramowania

  • Instalacja i modernizacja sprzętu IT

  • Wsparcie użytkowników oraz instruowanie o możliwości lepszego wykorzystania sprzętu i oprogramowania, prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania

  • Usuwanie zgłoszonych usterek i awarii sprzętu IT

  • Udział w organizacji i dokonywania zakupów sprzętu IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane : informatyczne )

  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, Excel -excel wchodzi w skład MS Office

  • Umiejętność przygotowania raportów i pozyskiwania informacji z baz danych MS SQL

  • Podstawowa znajomość administracji baz danych MS SQL – wykluczenie w puncie poniżej

  • Znajomość programowania baz danych w języku SQL.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Duża samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy.

  • Orientacja na stały samodzielny rozwój.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność i umiejętność współpracy w zespole

  • Biegła obsługa narzędzi IT do realizacji zadań.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny pakiet medyczny dla pracowników.

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Możliwość rozliczenia B2B

Miejsce pracy: Wólka Pełkińska/Siemianowice Śląskie