Oferta pracy

Informatyk

BITRON POLAND Sp. z o.o. - UNIT 2O firmie

  • Jamesa Watta 6, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BITRON POLAND Sp. z o.o. - UNIT 2

Jamesa Watta 6

Sosnowiec

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • MS SQL

  • T-SQL

  • Visual Studio

  • .NET

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Instalację i konserwację sprzętu komputerowego, drukarek, scanerów, LAN

  • Instalację i konfigurację oprogramowania MS Windows oraz MS Office

  • Obsługę baz danych MS SQL

Nasze wymagania

  • umiejętności instalacji i konserwacji sprzętu komputerowego, drukarek, scanerów, LAN

  • doświadczenia w instalacji i konfiguracji oprogramowania MS Windows oraz MS Office

  • znajomości Active Directory

  • umiejętności obsługi MS Sharepoint

  • znajomości relacyjnych baz danych MS SQL

  • znajomości T-SQL

  • znajomości środowiska Visual Studio

  • znajomości programowania .NET/C#, VB

  • znajomości działania protokołu IP oraz sieci komputerowych

  • wykształcenia minimum średniego (mile widziane informatyczne)

  • komunikatywności

  • samodzielności w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę

  • Kartę Mulitsport

  • Opiekę medyczną LuxMed

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarodowej korporacji, w skład której wchodzi 13 zakładów produkcyjnych na całym świecie zatrudniających ponad 5000 pracowników. Zakład zlokalizowany w Polsce w Sosnowcu istnieje od 1998 roku i zajmuje się rozwojem oraz produkcją komponentów elektromechanicznych i elektronicznych dla przemysłu AGD, motoryzacji i energetyki, a naszymi klientami są najbardziej znani na rynku producenci z branży AGD jak B/S/H, Indesit, Whirlpool, LG, GE, Electrolux, natomiast z branży motoryzacji Fiat, Denso czy Valeo.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy