Logo Pracuj.pl

Informatyk

BITRON POLAND Sp. z o.o. - UNIT 2O firmie

  • Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BITRON POLAND Sp. z o.o. - UNIT 2

Jamesa Watta 6

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • MS SQL

  • T-SQL

  • Visual Studio

  • .NET

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Instalację i konserwację sprzętu komputerowego, drukarek, scanerów, LAN
  • Instalację i konfigurację oprogramowania MS Windows oraz MS Office
  • Obsługę baz danych MS SQL

Nasze wymagania

  • umiejętności instalacji i konserwacji sprzętu komputerowego, drukarek, scanerów, LAN
  • doświadczenia w instalacji i konfiguracji oprogramowania MS Windows oraz MS Office
  • znajomości Active Directory
  • umiejętności obsługi MS Sharepoint
  • znajomości relacyjnych baz danych MS SQL
  • znajomości T-SQL
  • znajomości środowiska Visual Studio
  • znajomości programowania .NET/C#, VB
  • znajomości działania protokołu IP oraz sieci komputerowych
  • wykształcenia minimum średniego (mile widziane informatyczne)
  • komunikatywności
  • samodzielności w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę
  • Kartę Mulitsport
  • Opiekę medyczną LuxMed

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarodowej korporacji, w skład której wchodzi 13 zakładów produkcyjnych na całym świecie zatrudniających ponad 5000 pracowników. Zakład zlokalizowany w Polsce w Sosnowcu istnieje od 1998 roku i zajmuje się rozwojem oraz produkcją komponentów elektromechanicznych i elektronicznych dla przemysłu AGD, motoryzacji i energetyki, a naszymi klientami są najbardziej znani na rynku producenci z branży AGD jak B/S/H, Indesit, Whirlpool, LG, GE, Electrolux, natomiast z branży motoryzacji Fiat, Denso czy Valeo.

Aktualne oferty pracodawcy
Informatyk

Informatyk, Jamesa Watta 6, Sosnowiec