Logo Pracuj.pl

Informatyk – Specjalista ds. IT

Market BHP Sp. z o.o.O firmie

  • Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP XL.
  • Obsługa informatyczna w tym zarządzanie dostępami i uprawnieniniami.
  • Udział w rozwoju systemu; testowanie oraz implementacja zmian i nowych wersji.
  • Współpraca z producentem w zakresie usprawniania procesów wdrożenia systemu.
  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi programu.
  • Administracja aplikacjami IT, m.in.: bieżące wsparcie, analiza potrzeb, konfiguracja i
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania sprzętu informatycznego (kontakt z zewnętrznymi serwisami)
  • konfiguracja stacji roboczych, drukarek i czytniki kodów kreskowych
  • Zapewnienie bieżącej obsługi informatycznej, utrzymanie systemów, tworzenie kopii zapasowych, administracja systemami, sieciami i serwerami

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym
  • Bardzo dobra znajomość systemu Comarch ERP XL (zarówno od strony administratora jak i użytkownika).
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją systemami Windows Serwer.
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL.
  • Umiejętność pisania zapytań w jęz. SQL i tworzenia raportów w Crystalu.
  • znajomości systemów Microsoft Windows, m.in. 7, 8, 10, mile widziana znajomość systemu Windows Server,
  • znajomości narzędzi przeznaczonych do zdalnej obsługi stacji roboczych, m.in.: VNC, Pulpit Zdalny, TeamViewer,
  • znajomości podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi LAN, WAN, WiFi
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność tworzenia pozytywnych relacji w środowisku pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na bazie umowę o Pracę / lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną, motywującą atmosferę współpracy
  • Pakiet prywatnej Opieki Medycznej
  • Dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań

Market BHP Sp. z o.o.

Market BHP jest firmą z 30-letnim doświadczeniem. Jesteśmy zdecydowanym Liderem w branży BHP na rynku polskim. Zajmujemy się szeroko rozumianą dystrybucją ŚÓI . Mamy własny zakład produkcyjny szyjący odzież ochronną i roboczą Obsługujemy klientów zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem poszerzamy swoje zatrudnienie.

Informatyk – Specjalista ds. IT, Inowrocław