Oferta pracy

Informatyk – specjalista ds. księgowych

GAMATRONIC O firmie

  • Bydgoszcz, Polska
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

GAMATRONIC

Bydgoszcz

Bydgoszcz

GAMATRONIC - INNOWACJE W ZARZĄDZANIU

www.gamatronic.pl

Nasza misja, którą kierujemy się od początku istnienia firmy, to dostarczanie nowatorskich narzędzi do zarządzania i funkcjonowania firm i instytucji, oraz świadczenie na wysokim poziomie usług temu towarzyszących.

Od ponad 25 lat zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania Comarch dla firm. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa IT firmom planującym rozwój oraz optymalizacje swojej infrastruktury informatycznej.

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firmy oraz realizacją nowych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obszar: Księgowość

Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie bieżącego wsparcia użytkownikom systemu Comarch: telefonicznie, mailowo, poprzez połączenia zdalne oraz wizyty u klientów
  • Prowadzenie szkoleń i wizyt serwisowych z zakresu obsługi systemu w siedzibie klienta
  • Instalacja i parametryzacja wdrażanego oprogramowania
  • Udział we wdrożeniach oraz późniejsze utrzymanie i rozwój systemu u klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości zagadnień księgowych
  • Znajomość MS SQL
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Znajomość oprogramowania firmy Comarch

Oferujemy:

  • Ambitną, stymulującą pracę w zespole o wysokich kompetencjach
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy