Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk – Specjalista ds. sieci i systemów

AB Systems sp. z o.o.

  • Galicyjska 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Galicyjska 1

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i usług katalogowych.

  • Instalacja i konfiguracja rozwiązań opartych o urządzenia klasy UTM, routery, przełączniki oraz punkty dostępowe.

  • Instalacja i konfiguracja systemów wirtualizacji.

  • Zapewnienie pierwszego i drugiego poziomu wsparcia dla Klientów firmy.

  • Monitoring środowiska Klientów oraz zgłaszanie i raportowanie incydentów.

  • Tworzenie raportów serwisowych oraz dokumentacji technicznych.

  • Wsparcie systemów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru IT.

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Chęć rozwoju i poznawania nowych rozwiązań informatycznych.

  • Doświadczenie w pracy z serwerowymi systemami operacyjnymi z rodziny Linux.

  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi (przełączniki, routery, firewall’e).

  • Zdolności komunikacyjne w pracy z wymagającym klientem.

  • Umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B, czynne.

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość architektury i budowy sprzętu serwerowego i/lub sieciowego.

  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi co najmniej jednego z producentów: Cisco, Dell EMC, HPE Aruba lub innym klasy enterprise.

  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami UTM/NGFW (np. Cisco ASA, Fortigate, WatchGuard, Palo Alto itp.).

  • Doświadczenie w pracy z systemami macierzowymi i backupu.

  • Praktyczna znajomość systemów wirtualizacji.

  • Wykształcenie na kierunkach technicznych (najlepiej związanych z informatyką).

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Stanowisko i wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość awansu zawodowego.

  • Dostęp do laboratorium technicznego firmy.

  • Nowoczesne narzędzia pracy (wirtualny desktop).

  • Pracę pełną wyzwań, z najnowszymi technologiami IT.

  • Bezpośrednia współpracę ze światowymi liderami branży IT.

  • Dostęp do unikalnej specjalistycznej wiedzy z zakresu IT na najwyższym poziomie.

  • Pracę w zespole doświadczonych inżynierów i wdrożeniowców.

  • Dobrą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym młodym zespole.

  • Szkolenia, pakiet medyczny, pakiet multisport.

  • Praca w nowoczesnym biurze klasy A.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pakiet multisport

Jesteśmy dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, partnerem największych światowych dostawców z branży IT. Projektujemy i wdrażamy najnowocześniejsze systemy informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Poszukujemy osób chcących związać swoją karierę zawodową z technologiami bezpieczeństwa danych, chmury obliczeniowej, wirtualizacji i pamięci masowych.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i interesujesz się nowoczesnymi technologiami, cenisz dobrą atmosferę w pracy, jesteś osobą ambitną i posiadającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów - to właśnie Ciebie szukamy!

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji

  • 1 etap – zapoznanie się z dokumentami rekrutacyjnymi (należy przygotować CV oraz list motywacyjny).

  • 2 etap – rozmowa z wybranymi kandydatami w formie zdalnej (online).

  • 3 etap – spotkanie z zakwalifikowanymi kandydatami z etapu 2 (w siedzibie firmy).