Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk - Specjalista ds. Utrzymania Systemów ERP

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka zo.o. zatrudni:

    INFORMATYKA / SPECJALISTĘ DS. UTRZYMANIA SYSTEMÓW ERP
    Miejsce pracy: Lublin

    Wymagania:

    • zdolność analitycznego i biznesowego myślenia,
    • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych Oracle i języka SQL,
    • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • znajomość systemów operacyjnych Windows,
    • zaangażowanie, motywacja do pracy,
    • kreatywność i samodzielność,
    • dyspozycyjność,
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
    • nastawienie na zdobywanie wiedzy oraz rozwijanie umiejętności,
    • prawo jazdy kat. B,
    • wykształcenie wyższe.

    Mile widziane

    • znajomość konfiguracji sprzętu komputerowego / sieciowego,
    • znajomość problematyki sieciowej,
    • znajomość JIRA oraz CONFLUENCE,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Twoje zadania:

    • administracja, utrzymanie oraz rozwój systemu ERP,
    • kontakt z producentem oprogramowania,
    • modernizacja istniejących raportów oraz tworzenie nowych,
    • optymalizacja zapytań SQL,
    • modyfikacja oraz tworzenie funkcji, procedur i wyzwalaczy,
    • zarządzanie prawami dostępu do systemu ERP,
    • wsparcie dla użytkowników systemu ERP.

    Zapewniamy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pracę z młodym zespołem, styczność z nowoczesnymi technologiami,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia własnych kompetencji.

    Pisemne oferty zawierające list motywacyjny i CV, klauzulę dotyczącą danych osobowych prosimy kierować za pomocą Aplikuj.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.