Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Specjalista ds. Wdrożeń IT

GRUPA E sp. z o.o.

  • Piwna 32, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Piwna 32

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie potrzeb Klientów, projektowanie i dobieranie rozwiązań serwerowych, sieciowych, bezpieczeństwa oraz przechowywania danych.

  • Branie udziału we wdrożeniach systemów wysokiej dostępności, systemów bezpieczeństwa danych oraz innych nowoczesnych środowisk IT.

  • Analizowanie wpływu potrzeb biznesowych na zasoby sprzętowe oraz branie udziału w procesie optymalizacji oraz projektowaniu infrastruktury fizycznej i systemowej.

  • Poszerzanie horyzontów poprzez dostęp do kolejnych szkoleń produktowych i inżynierskich.

Nasze wymagania

  • masz minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne / techniczne)

  • znasz środowiska operacyjne Microsoft Windows Server, RedHat lub SUSE  oraz potrafisz nimi administrować oraz wdrażać

  • znasz oraz potrafisz wdrażać systemy wirtualizacji Microsoft Hyper-V, Vmware Vsphere

  • znasz oraz potrafisz projektować, wdrażać i zarządzać układami sieci przewodowej i bezprzewodowej (znajomość rozwiązań HPE FLEX oraz ARUBA będzie dodatkowym atutem)

  • znasz podstawy systemów bezpieczeństwa i ochrony danych w sieci

  • myślisz analitycznie i szybko wyciągasz właściwe wnioski

  • potrafisz odpowiedzialnie priorytetyzować swoje zadania

  • potrafisz działać samodzielnie oraz potrafisz wykorzystać swój potencjał w pracy grupowej

  • potrafisz korzystać z możliwości, które dają aplikacji i narzędzia IT

  • posiadasz prawo jazdy kat. B oraz min 2 letnie doświadczenie jako kierowca (częściowa praca w delegacji)

  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznych

  • dodatkową wartością będzie doświadczenie w pracy przy wsparciu technicznym i przed sprzedażowym w firmie informatycznej

To oferujemy

  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespołem.

  • Stabilne zatrudnienie - możliwość pracy na cały etat lub B2B.

  • Udział w ciekawych projektach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Zajmujemy się wdrażaniem środowisk informatycznych oraz infrastruktury teleinformatycznej dla firm i instytucji. W sposób proaktywny dobieramy rozwiązania, dzięki czemu nasi klienci pozyskują najbardziej innowacyjne i optymalne kosztowo rozwiązania. Nasze projekty realizujemy głównie w oparciu o portfolio rozwiązań Hewlett Packard Enterprise oraz współpracujemy z wiodącymi producentami rozwiązań IT. Nasi klienci zyskują i oszczędzają poprzez synergię jaką daje nasza kadra o szerokich kompetencjach w różnych dziedzinach począwszy od przetwarzania danych a kończąc na budowie systemów zasilania i okablowania strukturalnego.