Logo Pracuj.pl

Informatyk - specjalista ds. wdrożeń systemów ERP

ZBIGNIEW DEC PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "GAMATRONIC" ZBIGNIEW DECO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań,
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,
  • projektowanie rozwiązań biznesowych oraz współpraca z działem programistów,
  • konfiguracja i personalizacja systemu ERP,
  • szkolenia użytkowników ww. systemu,
  • wsparcie Klienta po wdrożeniu.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość procesów logistycznych (zaopatrzenie, magazyn, handel, transport) i produkcyjnych (planowanie oraz realizacja produkcji),
  • doświadczene w zakresie wdrożeń systemów ERP – obszar Logistyka lub Produkcja,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność rekomendowania alternatywnych rozwiązań,
  • mobilność (wyjazdy służbowe),
  • terminowość, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. „B”.

Mile widziane

  • znajomość systemów klasy ERP (Comarch ERP XL, Comarch Optima lub podobne)
  • znajomość SQL

To oferujemy

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami i metodologiami,
  • realny wpływ na kierunek prowadzenia projektów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie ze strony doświadczonych kolegów,
  • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach,
  • dobrą wspólną pracę i zabawę,
  • doskonałą atmosferę pracy.

ZBIGNIEW DEC PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "GAMATRONIC" ZBIGNIEW DEC

Nasza misja, którą kierujemy się od początku istnienia firmy, to dostarczanie nowatorskich narzędzi do zarządzania i funkcjonowania firm i instytucji, oraz świadczenie na wysokim poziomie usług temu towarzyszących.

Od ponad 25 lat zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania Comarch dla firm. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa IT firmom planującym rozwój oraz optymalizacje swojej infrastruktury informatycznej.

Informatyk - specjalista ds. wdrożeń systemów ERP, Bydgoszcz