Informatyk – Specjalista ds. Wdrożeń

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.11.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 14.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HORIZON-AUTOMATION Sp. z o.o.

    Opis firmy:

    Firma HORIZON-AUTOMATION Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu i jej oddział FOX-AUTOMATION LLC w USA, Atlanta stan Georgia, to młody i pełen pasji zespół dyplomowanych inżynierów, którzy od wielu lat z sukcesem realizują projekty związane z oprogramowaniem i wdrażaniem zautomatyzowanych systemów magazynowych i linii transportowych.
    Obecnie jako członek grupy KNAPP AG, światowego lidera w dziedzinie automatyzacji logistyki wewnątrzmagazynowej, dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie w centrach dystrybucyjnych rozmieszczonych na całym świecie, od Korei Pd. po Stany Zjednoczone.

    W związku z bardzo dużym rozwojem tej branży, czyli cyfryzacji, automatyzacji i robotyzacji procesów magazynowania, przygotowania zamówień, pakowania i wysyłek, poszukujemy współpracowników do działu IT.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie i konfiguracja oprogramowania
    • Wdrażanie aplikacji na instalacji u Klienta
    • Przeprowadzenie testów, analiza i raportowanie
    • Nadzór nad systemem po etapie wdrożenia
    • Szkolenie personelu obsługi klienta z wdrożonych systemów informatycznych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, warunek konieczny
    • Gotowość do częstych kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych – warunek konieczny (około 80% czasu w roku, w cyklach 6 - 8 tyg. delegacja, 1-3 tygodni przerwa)
    • Wykształcenie wyższe (Informatyka, Elektronika, Automatyka)
    • Znajomość: Linux, SQL, Baz Danych
    • Podstawowe doświadczenie z językami: Java, C, C++
    • Wiedza z zakresu struktur sieci komputerowych i konfiguracji serwerów.

    Oferujemy:

    • Bycie częścią zespołu, relizującego najbardziej technologicznie zaawansowane na świecie projekty w branży E-commerce, IT, automatyka i robotyka?
    • Oferujemy dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie informatyzacji procesów przemysłowych.
    • Bardzo interesującą pracę w międzynarodowych projektach, samodzielne i elastyczne stanowisko pracy z wyzwaniami.
    • Zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
    • Chcą się rozwijać zawodowo, podejmować na codzień wyzwania z nowościami i lubią dużo podróżować. Podróże do krajów Europy zachodniej, Ameryki Pn. i Pd.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie tylko CV w jęz. polskim i CV w jęz. angielskim
    klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Horizon-Automation Sp z o o Sp k z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Duńskiej 7 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.