Logo Pracuj.pl

Informatyk - Specjalista ds. wsparcia IT

AMERIPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

AMERIPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Tadeusza Rejtana 20

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Instalowanie i konfigurowanie sprzętu i oprogramowania oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • Naprawa lub wymiana uszkodzonego sprzętu
  • Aktualizacja całego systemu, oraz zapewnienie kombatybilności oprogramowania na wszystkich komputerach
  • Instalowanie i aktualizowanie oprogramowania antywirusowego w celu zapewnienia bezpieczeństwa na poziomie użytkownika.
  • Przeprowadzanie testów i ocen nowego oprogramowania i sprzętu.
  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników (pierwszy kontakt w przypadku zgłaszania błędów)
  • Bieżąca współpraca z różnymi działami firmy w zakresie zajmowanego stanowiska
  • Prowadzenie codziennych operacji tworzenia kopii zapasowych
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • CV w języku angielskim
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Windows
  • Biegła znajomość obsługi i konfiguracji systemów operacyjnych
  • Umiejętność konfigurowania i zarządzania urządzeniami aktywnymi sieci
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji własnej pracy
  • Sumienność i dokładność w działaniu
  • Zorientowanie na szczegóły

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w nowoczesnym biurze w okolicy Millennium Hall
  • Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się amerykańskiej firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Ogromną szansę na rozwój i nowe doświadczenia zawodowe
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu w godzinach 14:00-23:00 z godzinną przerwą na tzw. Lunch Break

O nas

Artur Express - największa polska firma z branży TSL w Stanach Zjednoczonych, posiadajaca 25-letnie doświadczenie w branży transportowej. Firma dysponuje flotą 800 ciągników siodłowych i 3500 naczep. Jej głowna siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych w Missouri, w Saint Louis, natomiast oddziały firmy zlokalizowane są w wielu miastach na terenie USA, Ameryki Płd. i Polski.

Ameripol Sp. z o.o. – firma została założona w Rzeszowie w 2020 roku. Początkowo zajmowalismy sie jedynie branżą logistyczną na terenie Stanów Zjednoczonych, natomiast od marca 2022 roku świadczymy również usługi outsorcingu dla naszego klienta, który jest liderem w branży ubezpieczeniowej w Stanach Zjednoczonych. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy nabór na stanowisko “Informatyk – Specjalista ds. Wsparcia IT”. Obecnie posiadamy dwa wysokiej klasy biura, mieszczące się w budynku Resovia Office oraz Karowa Office w Rzeszowie. Oba biura usytułowane są w centrum miasta w pobliżu galerii handlowej Millenium Hall oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Informatyk - Specjalista ds. wsparcia IT, aleja Tadeusza Rejtana 20, Rzeszów