Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Specjalista ds. wsparcia IT

CYBERNET WMW sp. z o.o.

  • Willowa 11, Zabierzów (pow. krakowski)
    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Willowa 11

Zabierzów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie informatyczne użytkowników oraz obsługą sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej

  • instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania

  • zapewnienie ciągłości działania (nadzór nad prawidłowym działaniem sprzętu oprogramowania i sieci komputerowych oraz usuwanie awarii)

  • rozwiązywanie zgłaszanych incydentów

  • ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego

  • administracja zasobami dyskowymi

Nasze wymagania

  • pozytywne myślenie

  • zapał do pracy i chęć rozwoju zawodowego

  • punktualność

  • znajomość systemu Windows/LINUX

  • znajomość pojęć TCP/IP, PPPoE, VLAN, ROUTING (ew. gotowość szybkiej nauki)

  • znajomość systemów Mikrotik/Ubiquiti (ew. gotowość szybkiej nauki)

  • prawo jazdy kategorii "B"

To oferujemy

  • praca w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym

  • łatwy dostęp do nowych technologii

  • rozwój zawodowy

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności, zaangażowania i samodzielności

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Dostarczamy Internet, telewizję na terenie Gminy Zabierzów i okolicznych gmin.

Naszymi odbiorcami są osoby indywidualne oraz firmy.

Świadczymy usługi w technologiach: ftth oraz wlan.

Chętnie zatrudnimy osobę, która pracuje na podobnym stanowisku i chce zmienić miejsce pracy, ale jesteśmy również otwarci na osoby z mniejszym doświadczeniem które mają zapał.