Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Specjalista HelpDesk

TRADESOFT sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków na tym stanowisku należy:

  • Zapewnienie wsparcia aplikacyjnego dla użytkowników systemów informatycznych w godzinach ich pracy (pn - pt: 16 - 22, so: 9 - 22) w oparciu o system rejestracji zgłoszeń

  • Diagnozowanie problemów z wydajnością / dostępem do usług

  • Wdrażanie zmian i nowego oprogramowania na urządzeniach użytkowników

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów w handlu detalicznym

  • Podstawowa praktyczna znajomość zagadnień z zakresu bazy danych MS-SQL

  • Chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy z zakresu informatyki

To oferujemy

  • Praca w 100% zdalna

  • Elastyczność w zakresie godzin pracy

  • Dużą dawkę wiedzy

  • Pakiet bezpłatnych szkoleń

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

O nas

Od lat dostarczamy systemy informatyczne dla sieci handlowych znanych w Polsce i na świecie marek. W związku z tym poszukujemy osób chętnych do wsparcia naszego zespołu HelpDesk w niestandardowym zakresie godzinowym.