Oferta pracy

Informatyk

Lewandowska sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Obornicka 3
    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lewandowska sp. z o.o. sp.k.

Obornicka 3

Suchy Las (pow. poznański)

Firma  Lewandowska sp. z o.o. sp.k. jest liderem branży dźwigowej w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej inwestycji w zakresie specjalistycznego sprzętu dźwigowego. Nasze żurawie budowlane stanowią jedną z najnowocześniejszych i najliczniejszych flot w kraju. Gwarantujemy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie oraz solidne partnerstwo przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność oraz wykwalifikowana kadra. Naszym atutem jest też rzetelność i terminowe wykonywanie zleconych prac oraz świadczonych usług.

Informatyk

Opis stanowiska:

  • Systematyczne zabezpieczenie danych
  • Konfigurowanie sieciami firmy pod kątem technicznym
  • Nadzór nad centralna archiwizacje danych komputerowych (serwery)
  • Biezace monitorowanie stanu bezpieczeństwa systemu informatycznego
  • administrowanie serwerami i urządzenia aktywne pracujące w sieci
  • Szkolenie pracowników w zakresie nowego sprzętu
  • Modernizacja wdrażanie nowych technologii
  • dbałość o stronę internetową

Wymagania:

  • Wiedza techniczna na temat systemu informatycznego
  • Mile widziane osoby po studiach

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy