Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Lubuskie Centrum Ortopedii im. dr. Lecha Wierusza Sp. z o.o.

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CISCO

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy, obsługa zgłoszeń użytkowników eksploatowanych systemów;

  • Opieka techniczna, nadzór nad infrastrukturą IT oraz oprogramowaniem pod kątem prawidłowości ich funkcjonowania - ewidencja, instalacja, zarządzanie, monitorowanie, backup, analiza incydentów i problemów oraz ich usuwanie;

  • Zarządzaniem bezpieczeństwem teleinformatycznym sieci LAN/WAN/Internet;

  • Tworzenie skryptów administracyjnych;

  • Administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury serwerów Microsoft Windows (2008, 2016/2019, 2022), wirtualizacji Hyper-V, VMware, Oracle Linux Virtualization Manager;

  • Administrowanie przełącznikami sieci LAN: CISCO, Mikrotik, Juniper, Fortigate, Stormshield;

  • Zarządzanie systemami backupu Veeam, wraz z odzyskiwaniem danych;

  • Administrowanie macierzami dyskowymi NetApp, Qnap;

  • Prowadzenie ewidencji oraz nadzorowanie wykorzystania licencji komputerowych - inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania;

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej;

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej ochrony i przepływu informacji w systemach IT;

  • Przeprowadzanie i dokumentowanie procesu analizy ryzyka w systemach IT;

  • Współpraca z ramienia IT z innymi komórkami organizacyjnymi podczas przeprowadzanych audytów, kontroli i przeglądów z zakresu bezpieczeństwa informacji i funkcjonowania systemów IT;

  • Udział we wdrożeniach, aktualizacja oprogramowania klasy ERP, HIS;

  • Udział w projektach prowadzonych w dziale IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub pokrewnego ( inżynier);

  • Doświadczenie i łatwość poruszania się w sieci obsługującej około 100 hostów;

  • Doświadczenie zawodowe: 2 lata z zakresu: administrowania systemem Windows Server (2008, 2016, 2019, 2022) , Linux, systemami Windows na stacjach roboczych, instalowania i konfigurowania lokalnych aplikacji na serwerach i stacjach roboczych;

  • Praktyczne doświadczenie w administrowaniu urządzeń sieciowych: CISCO, Mikrotik, Juniper, Fortigate, Stormshield, HP Aruba;

  • Umiejętność administracji środowiskami wirtualnymi Hyper-V, Vmware, Oracle Linux Virtualization Manager;

  • Wiedza z zakresu zarzadzania Active Directory na poziomie umożliwiającym automatyzację i optymalizację procesów wraz z usługami towarzyszącymi ( GPO,IIS,DNS,DHCP);

  • Umiejętność pisania skryptów automatyzujących prace administracyjne (Powershell) czy składni SQL / zapytań do baz danych;

  • Praktyczna znajomość tworzenia zapytań SQL dla bazy Oracle;

  • Praktyczna znajomość bazy danych Oracle w zakresie tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania bazy z utworzonych kopii;

  • Znajomość macierzy dyskowych NAS na poziomie administracyjnym (preferowane rozwiązania NetApp, Qnap);

  • Znajomość systemów backupu (preferowane Veeam).

Mile widziane

  • Znajomość systemu monitoringu Zabbix, Grafana lub innych niekomercyjnych rozwiązań, ich wdrażania, konfiguracji i obsługi;

  • Znajomość tematyki dotyczącej systemów ERP, HIS (administracja, wdrożenia);

  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających doświadczenie zawodowe oraz umiejętności.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji;

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny):

z dopiskiem w tytule wiadomości „Informatyk”.

(SZJ)