Oferta pracy

Informatyk

DEMARKO Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Świętochłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

W związku z prężnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Informatyk

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników końcowych w obsłudze systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania Windows oraz MacOS;
  • Bieżące utrzymanie infrastruktury informatycznej według obowiązujących procedur;
  • Wykonywanie backupu i kopii zapasowych;
  • Przestrzeganie i kontrolowanie istniejącej polityki i procedur IT;
  • Tworzenie dokumentacji działu IT;
  • Praca na systemach serwerowych Windows Serwer (2008,2012,2016,2019);
  • Konfiguracja i praca z Active Directory;
  • Realizacja innych powierzonych przez ASI zadań z zakresu informatyki.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Ogólna wiedza z zakresu informatyki - budowa komputerów, działanie sieci komputerowych, routingu i firewalli (UTM);
  • Dobra znajomość systemów Windows 7,8,10, pakietu MS Office;
  • Znajomość systemów Windows Serwer i Active Directory;
  • Podstawowa znajomość baz danych SQL;
  • Umiejętność konfiguracji sprzętów komputerowych;
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów oraz dobra organizacja czasu pracy, sumienność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Chęć dalszego rozwoju;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w miłej atmosferze w kilkuosobowym dziale IT;
  • Komputer i telefon służbowy (oraz inne potrzebne narzędzia do pracy stacjonarnej i zdalnej);
  • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość doskonalenia zawodowego, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach a także kontakt z najnowszymi technologiami.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy