Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk – Technik Instalator

  • Zielonki-Parcela (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKYNET Sp. z o.o.

    Firma Skynet – prężnie rozwijająca się warszawska firma oferująca światłowodowy dostęp do Internetu, telewizję oraz telefon poszukuje kandydatów do pracy pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Zielonki-Parcela (pow. warszawski zachodni)

    Zakres obowiązków:

    • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem sieci komputerowej
    • Wsparcie techniczne klientów
    • Konfiguracja urządzeń sieciowych (Cisco, 3Com, HP)
    • Konfiguracja urządzeń bezprzewodowych (Mikrotik, Ubiquity)
    • Utrzymanie oraz rozbudowa sieci światłowodowej (po ukończeniu szkolenia wewnątrz firmy)

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne
    • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych oraz protokołu TCP/IP
    • Bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz Linux
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z obcojęzycznej dokumentacji technicznej
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność organizacji pracy oraz działania w warunkach stresowych
    • Chęć do podejmowania nowych wyzwań i nauki
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość samorealizacji w zakresie rozbudowanych sieci IP
    • Szkolenia oraz dostęp do najnowszych technologii
    • Dobre warunki pracy w młodym zespole oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie informacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Skynet."