Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk utrzymywania ruchu

"MAGAM" sp. z o.o.

  • 6 Sierpnia 58/60, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

6 Sierpnia 58/60

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Computerised Maintenance Management System

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów użytkowników (help desk)

  • Dbanie o sprawną i bezpieczną instalację, konfigurację sprzętu i oprogramowania

  • Zarządzanie oraz konfiguracja urządzeń i systemów sieciowych

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Znajomość Java Script, Javy oraz PHP, elementy SQL

  • Wiedza z zakresu: zagadnień bezpieczeństwa sieci (zapory sieciowe, IPS, IDS) obsługi systemów Windows bazy danych (MSSQL, MySQL) kopii zapasowych

  • Znajomość protokołów i zagadnień VPN

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu i oprogramowania (serwery, macierze, stacje robocze, drukarki)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie, rosnące wraz z doświadczeniem pracownika

  • Opiekę medyczną lub Kartę sportową refundowaną przez pracodawcę

  • Bogaty Pakiet socjalny z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne