Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk w dziale Administracji Infrastruktury

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Polska Grupa Górnicza S.A. to europejski lider w obszarze wydobycia węgla kamiennego. Wielowiekową tradycję łączymy z innowacyjnym podejściem do produkcji i zarządzania. Nasze kopalnie umiejscowione są w centrum Śląska, historycznie związanego z węglem kamiennym.

    Naszym najcenniejszym atutem jest wiedza i doświadczenie 42 tysięcy osób zatrudnionych w PGG.  To dzięki wykorzystaniu ich kompetencji oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, jesteśmy w stanie efektywnie konkurować na światowym rynku surowcowym.

    Polska Grupa Górnicza S.A. Oddział Zakład Informatyki i Telekomunikacji poszukuje Kandydata
    na stanowisko:
    Informatyk
    w dziale Administracji Infrastruktury
    Miejsce pracy: Rybnik

    Twoje zadania:

    • Administracja strukturą serwerową
    • Administracja bazami danych
    • Administracja oraz utrzymanie sieci teleinformatycznej
    • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników związanych z problematyką IT
    • Wdrażanie do ruchu nowych rozwiązań informatycznych
    • Tworzenie, organizacja i optymalizacja dokumentacji IT

    Nasze oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie informatyczne (lub pokrewne)
    • Doświadczenie w administracji usługami Windows
    • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server 2008-2016 oraz Linux (Red Hat, Suse, Ubuntu)
    • Dobra znajomości technologii wirtualizacji systemów w środowisku VMware, Hyper-V
    • Dobra znajomość Active Directory, GPO, DHCP, DNS, DFS
    • Znajomość silników bazodanowych: MSSQL, PostgreSQL, Oracle, MySQL
    • Umiejętność pisania skryptów: PowerShell, pliki wsadowe, bash
    • Praktyczna znajomość: TCP/IP, LAN, WAN, VLAN
    • Umiejętność diagnozowania problemów występujących w infrastrukturze IT
    • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
    • Znajomość j. angielskiego (poziom minimum komunikatywny)
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej organizacji
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy
    • PGG Family – program zniżek dla Pracowników PGG
    • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Grupę Górniczą S.A. z siedzibą w Katowicach w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO w załączniku "Kandydat do pracy, praktyki i stażu"

    Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest:
    Polska Grupa Górnicza S.A.
    40-039 Katowice
    ul. Powstańców 30