Logo Pracuj.pl

Informatyk w Dziale Centrów Przetwarzania Danych

Centrum Usług Informatycznych we WrocławiuO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi, usługami katalogowymi i bazami danych w oparciu o rozwiązania Microsoft
  • obsługa zleceń, incydentów i problemów w zakresie ww. rozwiązań
  • utrzymanie i doskonalenie procesów i usług IT
  • udział w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne
  • znajomość Microsoft Windows Server, Microsoft Active Directory, Microsoft SQL Server
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej (również w j. angielskim) pozytywne usposobienie, kreatywność i chęć pogłębiania wiedzy
  • dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów,
  • gotowość do podjęcia okresowej pracy w godzinach popołudniowych i/lub wieczornych oraz w weekendy

To oferujemy

  • interesującą i rozwijająca pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • umowę o pracę
  • pełny wymiar czasu pracy

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu jest jednostką organizacyjną Gminy Wrocław, której celem jest zapewnienie wsparcia administracjiw obszarze IT. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją z dużym potencjałem technologicznym. Realizujemy dużo prestiżowych projektów mających wpływ na życie mieszkańców Wrocławia. Oferujemy szeroki zakres usług informatycznych m.in.w zakresie oprogramowania.

Informatyk w Dziale Centrów Przetwarzania Danych, Wrocław