Oferta pracy

Informatyk w firmie księgowej

Szwak i Spółka Sp. z o.o. O firmie

  • Dąbrowskiego 77a
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Szwak i Spółka Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 77a

Poznań

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych, sprzętowych i systemowych zgłaszanych przez pracowników zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio,
  • diagnozę oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników,
  • udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i postępie ich realizacji,
  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy,
  • instalowanie i konfigurowanie oprogramowania oraz wsparcie dla systemów wewnętrznych,
  • zarządzanie licencjami oraz certyfikatami,
  • zarządzanie systemem ewidencji sprzętu komputerowego.
  • uczestnictwo w rozliczaniu płatności masowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w systemie księgowym Sage Symfonia FKF.

Oczekiwania:

  • chęć uczestnictwa w digitalizacji procesów w księgowości
  • bardzo dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows,
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office,
  • podstawowa znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN,
  • umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego,
  • umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego użytkownika końcowego,
  • doświadczenie w budowaniu standardów i dokumentacji dotyczącej oprogramowania,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • znajomość Active Directory,
  • doświadczenie w obsłudze klienta / HelpDesku IT / dziale wsparcia IT,
  • znajomość zagadnień związanych z VPN.
  • Znajomość środowiska Sage Symfonia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną w Lux Med
  • BenefitSport
  • Szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację
  • owoce w pracy
  • fotel masujący

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
(CV oraz koniecznie list motywacyjny)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy