Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii NaukO firmie

Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk

Pawińskiego 5A

Warszawa

Informatyk

Obowiązki:

  • Udział w tworzeniu narzędzi bioinformatycznych na użytek projektu EU-OPENSCREEN
  • Współpraca z użytkownikami dedykowanego serwera
  • Pogłębianie wiedzy i umiejętności niezbędnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, biologia, chemia, fizyka, bioinformatyka lub pokrewne.
  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu baz danych i instalacji narzędzi informatycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności programistyczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w modelowaniu białek i/lub projektowaniu leków
  • Uzyskanie stopnia naukowego doktora w projekcie bioinformatycznym

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w środowisku pasjonatów przy analizach danych z różnorodnych projektów naukowych
  • Możliwość rozwoju i nauki, w tym realizacji różnorodnych projektów badawczych
  • Pakiet udogodnień (w tym opieka zdrowotna, zniżka na kartę multisport, lektoraty językowe)

Przystępując do konkursu należy złożyć:

  1. List intencyjny adresowany do Dyrektora Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN.
  2. CV.
  3. Życiorys naukowy.
  4. Wykaz publikacji, listę komunikatów konferencyjnych, listę nagród i wyróżnień, informacje o udziale w realizacji projektów badawczych, informacje o udziale w szkoleniach, kursach lub warsztatach.
  5. Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Biochemii i Biofizyki PAN moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowiska Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Dokumenty proszę składać drogą pocztową na adres: Sekretariat p.45 , Instytut Biochemii i Biofizyki PAN, Pawińskiego 5a, 02-106 Warszawa lub elektronicznie za pomocą przycisku aplikowania.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

CV można składać do 28.02.2021.
Ostateczny termin rozstrzygnięcia rekrutacji 03.03.2021.

Ogłoszenie archiwalne