Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Exigo Krzysztof Zygner, Hubert Jastrzębski Sp. J.

umowa o pracę, umowa zlecenie
7 50011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 50012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dereniowa 2, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Dereniowa 2

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy firmą zajmującą się Outsourcingiem IT.

Poszukujemy osoby ze znajomością poniższych zagadnień. Nie musisz wiedzieć wszystkiego. Dobrze gdybyś wiedział coś o wszystkim i wszystko o czymś. Znajomość angielskiego konieczna – komunikacja z dostawcami i klientami, czytanie dokumentacji.

Nasze wymagania

Znajomość następujących zagadnień:

1. Internet

Domeny – registrar, DNS, transfer, zmiana delegacji, rekordy domeny

WWW – hosting, FTP, SCP, phpMyAdmin, instalacja Wordpress

E-mail – MX, SMTP, IMAP, POP3, Exchange

2. Chmura

VPS

Azure, OVH

3. Sieci

Routery – NAT, przekierowanie portów

VPN – IPSec, L2TP, PPTP, OpenVPN

LAN – VLAN, DHCP, WiFi Access Point, 802.11ac, kanały WiFi

Okablowanie – kategorie, światłowody

IP – adres, maska, routing, porty, ping, traceroute

4. Serwery

Active Directory – zarządzanie użytkownikami, grupami, komputerami

Serwer plików – udziały, uprawnienia

Microsoft SQL – instalacja, nowa baza, import, eksport, uprawnienia, podstawowa konfiguracja

Remote Desktop Services – licencjonowanie, publikowanie aplikacji

Group Policy

5. Stacje robocze

Konta – standardowe/administracyjne, uprawnienia

Drukowanie sieciowe

Narzędzia do usuwania malware

Rejestr Windows

Naprawa oprogramowania

6. Oprogramowanie ERP

Symfonia, Optima, Enova – instalacja, podstawowa konfiguracja, konsultacje z serwisem

7. Oprogramowanie MS Office

Word, Excel, Power Point, Outlook – znajomość w stopniu bardzo dobrym, automatyczny spis treści, tabele przestawne, osadzanie obiektów, reguły w Outlooku

8. VoIP

Konfiguracja telefonów i oprogramowania VoIP - Zoiper

SIP Trunk

FreePBX

Wymagania dodatkowe:

prawo jazdy kat. B

gotowość do podjęcia pracy w ciągu miesiąca

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat

  • Umowę o pracę lub dowolne inne formy zatrudnienia

  • Elastyczny czas pracy (za wyjątkiem ustalonych dyżurów, obecność w biurze nieobowiązkowa, możliwość pracy na zasadzie homeoffice)

  • Samochód służbowy lub ekwiwalent za wykorzystanie samochodu prywatnego.

  • Kartę Multisport

O nas

Działamy na rynku od 20 lat, utrzymując się w ścisłej czołówce firm zajmujących się outsourcingiem IT.