Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Vecto sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

VECTO sp. z o.o. działa od 2008 roku. Łączymy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT i wyzwania stojące przed firmami i instytucjami wobec dynamicznie zmieniającej się technologii.

Dostarczamy i wdrażamy systemy informatyczne oraz świadczymy usługi outsourcingu IT dla firm. Oferujemy kompleksowe rozwiązania backupu w oparciu o produkty renomowanej firmy DELL-EMC. Wszystkie prace wdrożeniowe wykonuje zespół certyfikowanych, doświadczonych inżynierów, którzy sprawnie określają potrzeby, a następnie dokonują szybkiego wdrożenia.

Informatyk

Opis stanowiska:

  • instalacje oraz konfiguracje systemów desktopowych i serwerowych
  • zdalna pomoc użytkownikom komputerów w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • obsługa stacji roboczych, serwerów i architektury sieciowej u klientów
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów ze sprzętem mobilnym
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w celu rozwiązywania złożonych problemów IT
  • administracja serwerami Windows i Linux

Szukamy osoby do prostych zadań IT, która chce się uczyć i rozwijać w zawodzie.

Oczekujemy:

  • posiadania wiedzy ogólnej z zakresu informatyki - budowa komputerów, działanie sieci komputerowych
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, aplikacji MS Office
  • podstawowa znajomość Active Directory
  • umiejętność konfiguracji i diagnostyki elementów sieci komputerowych
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości języka ang. na poziomie średnim

Oferujemy:

  • umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i awansu
  • szkolenia techniczne.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne