Oferta pracy

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Profektus

6 Sierpnia 29

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

  • MsSQL

  • PostgreSQL

  • SQL

  • WinSerwer

  • PC/WIN10

  • LAN

  • WAN

Mile widziane

  • Crystal

  • Comarch ERP

  • Clarion

  • C#

  • Visual Basic

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bycie liderem 3-osobowego zespołu

  • Prowadzenie i realizacja projektów związanych z wdrożeniem i integracjami systemów klasy ERP

  • Utrzymanie infrastruktury serwerowo-sieciowej u klientów z naciskiem na bezpieczeństwo IT

Nasze wymagania

  • Samodzielność w działaniu

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku wdrożeniowca systemów ERP lub administratora infrastruktury serwerowo-sieciowej

  • Znajomość baz danych MsSQL, PostgreSQL, pisanie zapytań w jęz. SQL

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pisania raportów Crystalu lub gotowość nauczenia się

  • Praktyczna znajomość środowiska WinSerwer + PC/WIN10

  • Praktyczna znajomość środowiska sieciowego LAN /WAN (VLAN-y, VPN-y)

  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność

  • Wykształcenie wyższe zawodowe (inżynier / licencjat) z zakresu informatyki lub pokrewnej

  • Znajomość systemów Comarch ERP: Optima i XL, Optimed24, Kamsoft AOW

  • Umiejętność programowania (preferowane: Clarion, C#, Visual Basic)

  • Znajomość systemu Linux

  • Znajomość wirtualizatorów

  • Zaliczone szkolenia i/lub egzaminy ze ścieżek certyfikacyjnych dot. baz danych i/lub sieci

  • Posiadanie własnego samochodu

  • Znajomość księgowości oraz kadr i płac

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie istniejącej od 26 lat na rynku

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, których łączy wspólna pasja

  • Udział w prowizyjnym systemie wynagradzania

  • Udział we wdrożeniach najnowocześniejszego oprogramowania opartego na MsSQL, PostgreSQL

  • Nieustanny rozwój i poznawanie nowych technologii informatycznych

  • Egzaminy w ścieżkach certyfikacyjnych Microsoft oraz producentów ERP

  • Udział w imprezach integracyjnych (rajdy samochodowe, rejsy żeglarskie)

  • Udział w pakiecie socjalnym (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)

  • Możliwość rozliczeń B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Profektus

Warto być z nami, bo:

• Budujemy firmę, dla której ważni są ludzie i wartości jakimi się kierują

• Mamy zgrany zespół, który wyznaje zasadę jeden za wszystkich wszyscy za jednego

• Od ponad 26 lat specjalizujemy się w zakresie obsługi informatycznej firm

• Sam będziesz realizował zadania – 100% satysfakcji z osiąganych wyników

• Twoja pensja będzie satysfakcjonująca i odpowiadająca Twoim kwalifikacjom oraz zaangażowaniu.

www.profektus.pl/

Przewiń do profilu firmy