Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wodzisław

Marklowicka 15

Wodzisław Śląski

Twój zakres obowiązków

  • pomoc użytkownikom systemów informatycznych w rozwiązywaniu problemów,

  • utrzymanie w stałej sprawności sprzętu informatycznego, peryferyjnego, mobilnego oraz sieci komputerowej,

  • kontrola bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych,

  • prowadzenie ewidencji sprzętu IT oraz licencji,

  • tworzenie dokumentacji technicznej zleconej przez przełożonego,

  • zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych,

  • administrowanie systemami teleinformatycznymi,

  • współpraca w zakresie tworzenia oraz aktualizacji strony internetowej firmy i BIP-u,

  • wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z pełnioną funkcją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowany kierunek informatyczny),

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista,

  • umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego oraz peryferyjnego ( preferowane doświadczenie),

  • wiedza w zakresie obsługi i zarządzania sprzętem mobilnym (telefony komórkowe, tablety),

  • wiedza w zakresie obsługi i zarządzania siecią LAN oraz WAN,

  • biegła znajomość środowiska MS Windows,

  • praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na użytkowanie dokumentacji technicznej oraz obsługi oprogramowania,

  • umiejętność administrowania stronami www,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę - pełny wymiar czasu pracy, praca na terenie obiektów Spółki.

    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim

    ogłasza nabór otwarty na wolne stanowisko

    Informatyk, w Dziale Informatycznym. Miejsce: Wodzisław Śląski

    Przewiń do profilu firmy

    Wymagane dokumenty

    • List motywacyjny (podanie) - podpisane własnoręcznie przez kandydata (dokument nieobowiązkowy - opcjonalny),

    • Curriculum Vitae,

    • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie wraz z obowiązkiem informacyjnym w związku z przetwarzaniem danych osobowych https://www.pwik-wodzislaw.pl/kontakt/informatyk,

    • Kserokopię dokumentów potwierdzających wykształcenie,

    • Kserokopię świadectw pracy,

    • Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,

    • Kserokopię prawa jazdy.

    Termin, miejsce i forma składania dokumentów

    Dokumenty, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Informatyk”, należy składać osobiście w Kancelarii Ogólnej Spółki lub listownie na adres: PWiK Sp. z o.o., ul. Marklowicka 15, 44-300 Wodzisław Śląski, a także elektronicznie poprzez przycisk Aplikuj w terminie 05.11.2021 (decyduje data wpływu oferty do Spółki).

    Kwestionariusz osobowy oraz regulamin dostępny na: https://www.pwik-wodzislaw.pl/kontakt/informatyk

    Dodatkowe informacje

    Informacje dodatkowe o naborze można uzyskać pod numerem: 32 455 26 34 wew. 360.