Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Wyższa Szkoła Prawa

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

  • Wi-Fi

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego działania i dostępności systemów informatycznych

  • zarządzanie środowiskiem Office365

  • administrowanie kontami oraz dostępami sieciowymi pracowników

  • instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania stacji roboczych

  • administrowanie platformą telekomunikacyjną

  • udział w wewnętrznych projektach IT

  • prowadzenie ewidencji sprzętu, oprogramowania, licencji oraz certyfikatów

  • wsparcie studentów i pracowników Uczelni w obsłudze systemów informatycznych

  • administrowanie stroną internetową Uczelni

Nasze wymagania

  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft (Linux mile widziane)

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu sieci LAN, WAN, Wi-Fi

  • umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i sieciowego

  • umiejętność dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów

  • wykształcenie informatyczne

  • mile widziana znajomość środowiska Active Directory

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w przyjaznej Uczelni

  • wyjazdy na szkolenia w ramach programu Erasmus+

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU oraz ubezpieczenia medycznego w firmie Luxmed

poszukuje Pracownika na stanowisko:

Informatyka

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.