Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM MEDYCZNE DOLMED S.A.

Legnicka 40

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności bezpośredniego i zdalnego wsparcia technicznego dla pracowników

  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu IT

  • Administrowanie kontami użytkowników

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji oraz udział w pracach wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (techniczne lub informatyczne)

  • Wiedza z zakresu ogólnych zagadnień informatyki

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania problemów programowo-sprzętowych

  • Dobra znajomość działania komputerów PC i urządzeń peryferyjnych

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku - mile widziane

  • Znajomość środowiska Microsoft Windows i pakietu MS Office oraz sieci LAN/WAN

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność

  • Samodzielności, dokładności i staranności

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • pakiet benefitów

  • parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca, prześlij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie odsyłamy.

Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A., to firma z tradycjami. Jesteśmy wielospecjalistyczną instytucją lecznictwa otwartego. Nasze Centrum to przede wszystkim eksperci którzy na co dzień swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów. To miejsce w którym pracuje się z pasją. Zawsze i we wszystkich prowadzonych przez nas działaniach staramy się w praktyce realizować nasze motto: Informatyk.

Przewiń do profilu firmy