Logo Pracuj.pl

Informatyk

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM MEDYCZNE DOLMED S.A.O firmie

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM MEDYCZNE DOLMED S.A.

Legnicka 40

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności bezpośredniego i zdalnego wsparcia technicznego dla pracowników
  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu IT
  • Administrowanie kontami użytkowników
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji oraz udział w pracach wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (techniczne lub informatyczne)
  • Wiedza z zakresu ogólnych zagadnień informatyki
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania problemów programowo-sprzętowych
  • Dobra znajomość działania komputerów PC i urządzeń peryferyjnych
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku - mile widziane
  • Znajomość środowiska Microsoft Windows i pakietu MS Office oraz sieci LAN/WAN
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
  • Samodzielności, dokładności i staranności

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pakiet benefitów
  • parking

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca, prześlij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie odsyłamy.

Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A., to firma z tradycjami. Jesteśmy wielospecjalistyczną instytucją lecznictwa otwartego. Nasze Centrum to przede wszystkim eksperci którzy na co dzień swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów. To miejsce w którym pracuje się z pasją. Zawsze i we wszystkich prowadzonych przez nas działaniach staramy się w praktyce realizować nasze motto: Informatyk.

Informatyk, Legnicka 40, Stare Miasto, Wrocław