Oferta pracy

Informatyk – Wsparcie IT

Sky IT O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Sky IT świadczy usługi doradztwa w zakresie rozwiązań informatycznych, wdrożenia i utrzymania systemów oraz outsourcingu IT. Nasi klienci to  największe firmy z kluczowych sektorów gospodarki.

Pracując z nami poznasz najnowsze technologie, weźmiesz udział w wielu perspektywicznych projektach, poznasz wspaniałych ludzi z całego świata.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, serdeczną i otwartą to zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • rozwiązywanie bieżących problemów uzytkowników
  • rozwiązywanie problemów z systemami IT
  • administracja i wsparcie użytkowników MS Windows 7/8/10
  • tworzenie raportów i uaktualnianie dokumentacji

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość systemów Windows oraz sprzętu komputerowego
  • znajomość oprogramowania biurowego

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki systemów ERP
  • znajomość środowiska serwerowego
  • znajomość urządzeń Cisco
  • otwartość na nowe rozwiązania
  • elastyczność i umiejętność dopasowania do sytuacji
  • status studenta

Oferujemy:

  • możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań
  • swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym otoczeniu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • stałe zatrudnienie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy