Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Infrastracture & Microservices Hacker

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    To musisz umieć:

    • Uwielbiasz programować w Python’ie, a podstawy Javy nie są ci obce
    • Jesteś mistrzem konteneryzacji i masz doświadczenie z Kubernetesem
    • Dzięki Infrastructure as a code Twoje relacje z infrastrukturą są efektywne i przyjemne
    • Lambda architecture i założenia microservices są Ci znane
    • Jeżeli, Spring, Kafka, Spark, Cassandra, Ceph, Elasticsearch itp to dla Ciebie coś więcej niż egzotyczne nazwy, to zapraszamy do naszego projektu!

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Znajomość zagadnień związanych z CI/CD oraz automation testing
    • Doświadczenie w pracy z batch lub streaming pipelines
    • Znajomość Ansible, Puppet, Chef, OpenShift
    • Dobre rozeznanie w świecie projektów opensource, które sprawi, że będziesz guru efektywności i innowacyjności w zespole

    Jak pracujemy

    Zamierzamy budować infrastrukturę danych w chmurze do obsługi globalnych funkcji ING Wholesale Banking Advanced Analytics. To wspólny wysiłek między jednostkami ING, a Ty będziesz częścią rozproszonego, międzynarodowego zespołu. W ING propagujemy kulturę DevOps, więc im więcej zautomatyzujemy, tym więcej czasu poświęcimy na Dev. Chcemy się rozwijać, aby dotrzeć do tysięcy klientów. Na tej drodze będzie dużo pracy i zabawy. Chcesz dołączyć?

    W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
    Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    70%
      - Rozwój & Automatyzacja

    20%
      - Testowanie

    10%
      - Utrzymanie

    Pozostałe wymagania

    • Wykształcenie wyższe preferowany profil informatyczny lub pokrewny
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Duch pracy zespołowej
    • Otwartość na poznawanie nowych technologii
    • Zaangażowanie i komunikatywność
    • Energia i skuteczność
    • Odpowiedzialność
    W ING Tech Poland dbamy o:
    Nad Twoja rekrutacją czuwają:

    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę ING Business Shared Services B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach  (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.