Oferta pracy

Initiative Engineer

Essity Operations Poland Sp. z o.o.

  • 3 Maja 30A, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

3 Maja 30A

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie planu budżetowego oraz dostarczenie oszczędności związanych ze zmianami w asortymencie przy ścisłej współpracy ze wszystkimi działami,

  • Przygotowanie oraz terminowe wdrożenie planu dla powstających nowych lub zaktualizowanych artykułów w oparciu o obowiązujące standardy (w tym proces Champ, ACP, FMEA)

  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów podczas realizacji projektów w obszarze jakości, technologii procesowej i wydajności

  • Zabezpieczenie prawidłowej komunikacji pomiędzy EPM / TPM i fabryką, umożliwiającą zgodny z procedurami proces wdrażania nowych lub zaktualizowanych artykułów

  • Zabezpieczenie prawidłowej komunikacji wewnątrz fabryki umożliwiającej osiągnięcie określonych wyników

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi aktywnościami zgodnie z wewnętrznymi procedurami i procesem CHAMP

  • Optymalizacja procesów dot. pracy działu Inicjatyw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Dobra znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office)

  • Znajomość procesów produkcyjnych firmy Essity będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność współpracy z ludźmi

  • Zarządzanie czasem

  • Nastawienie na klienta

  • Wytrwałość i elastyczność

  • Rozwiązywanie problemów

To oferujemy

  • Karierę w globalnej firmie oferującej międzynarodowe środowisko pracy.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy.

  • Pracę w przyjaznych warunkach.

  • .. i znacznie więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Na stanowisku Initiative Engineer będziesz odpowiadać za koordynację projektów związanych z dostarczaniem oszczędności powiązanych ze zmianami w asortymencie. Będziesz raportować do Initiative Leadera.

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego. Produkty Essity sprzedawane są w ponad 150 krajach, a firma zatrudnia 48 000 pracowników na całym świecie. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA.

Przewiń do profilu firmy