Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inkasent - Kasjer

  • Wrocław, Karwiany (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    jest własnością Egis Road Operation S.A.,
    międzynarodowej korporacji
    mającej swoją siedzibę we Francji,
    działającej w obszarze zarządzania i utrzymania infrastruktury drogowej.

    Egis Road Operation Polska Sp. z o.o. jest operatorem ręcznego systemu poboru opłat na autostradzie
    A4 w sekcji Bielany Wrocławskie - Sośnica.

    Obecnie do naszego zespołu w Punktach Poboru Opłat, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Karwiany (pow. wrocławski)

    Region: dolnośląskie

    Numer referencyjny: EROP/TC/Karwiany

    Opis stanowiska:

    • obsługa systemu do poboru opłat
    • obsługa klientów w zakresie przyjmowania opłat za przejazd oraz udzielania niezbędnych informacji
    • sporządzanie stosowanych raportów i rozliczeń

    Wymagania:

    • dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, skrupulatność
    • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
    • mile widziane doświadczenie w pracy z pieniędzmi i przy obsłudze systemów kasowych
    • dyspozycyjność do pracy również w godzinach nocnych i w weekendy
    • mobilność w zakresie dojazdu do pracy do punktów poboru na autostradzie (brak możliwości dojazdu komunikacją publiczną)

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej firmie, możliwości rozwoju zawodowego.
    • Zapewniamy pakiet szkoleń wprowadzających.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."