Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Innendienstmitarbeiter (M/W) - Specjalistka ds exportu z językiem niemieckim (K/M)

Huppe Sp. z o.o.O firmie

  • Malwowa 154, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Huppe Sp. z o.o.

Malwowa 154

Poznań

Twój zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należała będzie m. in. opieka oraz bieżąca obsługa kluczowych klientów i reprezentantów handlowych z całej Europy (telefoniczna i mailowa).

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego

  • wykształcenia minimum średniego

  • doświadczenia w kontaktach z klientem B2B i B2C

  • znajomości pakietu MS Office

  • samodzielności i zaangażowanie

  • umiejętności rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca od poniedziałku do czwartku do godziny 16 lub 17, a w piątki do 15.

  • weekendy i polskie święta wolne

Wenn Sie sich für diese abwechslungsreiche und verantwortungsvolle Position interessieren, freuen wir uns auf die Zusendung Ihrer vollstän¬digen Bewerbungsunterlagen (auf Deutsch) mit Angabe Ihres frühestmöglichen Eintrittstermins und Ihrer Gehaltsvor-stellung.

Proszę o przesyłanie CV w języku niemieckim wraz w oczekiwaniami finansowymi.