Oferta pracy

Innovation Designer (K/M)

Smurfit Kappa PolskaO firmie

Smurfit Kappa Polska

Modła Królewska 17A

Modła Królewska (pow. koniński)

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Innovation Designer (K/M)Numer ref.: InnDes_10.2020/Konin

Zadania:

  • Proponowanie rozwiązań projektowych w zakresie opakowań na podstawie analizy potrzeb klienta
  • Kompleksowe poszukiwanie optymalizacji w portfolio klienta
  • Kompleksowe zarządzanie projektami wdrożeniowymi
  • Realizacja nowych koncepcji opakowaniowych poprzez przedstawianie: pomysłów, szkiców, wizualizacji cyfrowych oraz przygotowanie wzorów rzeczywistych, prowadzenie prezentacji
  • Monitorowanie rynku w celu dostrzeżenia nowych możliwości dla projektowanych koncepcji opakowaniowych
  • Współpraca z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania
  • Wiedza z obszaru przetwórstwa wyrobów papierowych oraz technologii ich uszlachetniania
  • Znajomość oprogramowania konstrukcyjnego CAD
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość oprogramowania graficznego – mile widziana
  • Orientacja na ludzi, umiejętność współpracy z innymi działami, budowania zaufania w relacjach z klientami
  • Otwartość na naukę, ciekawość procesu technologicznego
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • Praca w oparciu o umowę na zastępstwo z możliwością przedłużenia współpracy
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, fundusz socjalny)

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy