Oferta pracy

Innovation Designer

Smurfit Kappa Polska

  • Groblowa 10, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Groblowa 10

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie rozwiązań projektowych w zakresie opakowań na podstawie analizy potrzeb klienta

  • Kompleksowe poszukiwanie optymalizacji w portfolio klienta

  • Kompleksowe zarządzanie projektami wdrożeniowymi

  • Realizacja nowych koncepcji opakowaniowych poprzez przedstawianie: pomysłów, szkiców, wizualizacji cyfrowych oraz przygotowanie wzorów rzeczywistych, prowadzenie prezentacji

  • Monitorowanie rynku w celu dostrzeżenia nowych możliwości dla projektowanych koncepcji opakowaniowych

  • Współpraca z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie projektowania

  • Wiedza z obszaru przetwórstwa wyrobów papierowych oraz technologii ich uszlachetniania

  • Znajomość oprogramowania konstrukcyjnego CAD

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Podstawowe umiejętności analizy danych

  • Znajomość oprogramowania graficznego – mile widziana

  • Orientacja na ludzi, umiejętność współpracy z innymi działami, budowania zaufania w relacjach z klientami

  • Otwartość na naukę, zainteresowanie procesem technologicznym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i w przyjaznym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawe wyzwania i rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

  • Szeroki pakiet szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie obiadów

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zatrudniamy ponad 46 000 pracowników w 35 krajach. Jesteśmy znani z produkcji nowoczesnych opakowań z tektury. Każdy nasz produkt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klientów. Dzięki eksperckiej wiedzy naszych pracowników oferujemy również Klientom profesjonalne doradztwo - pomagamy im zwiększać sprzedaż oraz optymalizować łańcuch dostaw. W Polsce działamy w 5 oddziałach - Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i Koninie.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.