Oferta pracy

Innovative Products Sales Manager

Euronet PolskaO firmie

  • Inflancka 4c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Euronet Polska

Inflancka 4c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami biznesowymi w zakresie wpłat gotówki przez firmy,

  • realizowanie nieszablonowych pomysłów na poszukiwanie nowych klientów lub obszarów współpracy dotyczących obsługi gotówki,

  • sprzedaż typu „direct search” w pełnym zakresie tj. od etapu przygotowania bazy wiedzy o kliencie, kontaktu z klientem, negocjacjami, aż do podpisania umowy i jej wdrożenia,

  • praca z bazą CRM celem usystematyzowania wiedzy i stworzenia planu działania,

  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży okołofinansowej,

  • swoboda w prowadzeniu sprzedaży usług do nowych klientów, w tym wykonywanie „cold calling” (praca „na portfelu” lub „cross-sell” może stanowić jedynie dodatkowy atut),

  • rozumienie zasad budowania modelu biznesowego (w tym tzw. business case) zarówno z perspektywy firmy, jak i klienta,

  • umiejętność komunikowania się w sposób skuteczny, otwarty i przekonujący,

  • otwartość na dyskusję i gotowość do uzasadnienia swojego zdania lub przyznania racji drugiej stronie,

  • traktowanie bazy CRM jako źródło wiedzy i harmonogram pracy nie jako wprowadzenie kolejnego rekordu,

  • swoboda w kontaktach z kadrą zarządzającą,

  • gotowość do rozpoczęcia wykonywania obowiązków od pierwszych tygodni pracy po przejściu szkoleń/wdrożenia.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • premie i prowizje powiązane z osiąganymi wynikami (jasne zasady Twojej prowizji uzależnionej od wyników),

  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, smartfon, laptop oraz akcesoria umożliwiające pracę poza biurem,

  • wysoce samodzielne stanowisko pracy – oczekujemy zaangażowania w pracę, otwartości na rozmowy z innymi i samodyscypliny,

  • elastyczność w procesie poszukiwania i pozyskiwania klientów (w zgodzie z wymogami Compliance),

  • wszechstronny program wdrożenia pracownika obejmujący między innymi poznanie wszystkich obszarów działania firmy, gruntowne poznanie produktu oraz wprowadzenie w praktyczne aspekty sprzedaży naszego produktu,

  • płaską strukturę organizacyjną, która pozwala na poznanie wszystkich osób w biurze,

  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport,

  • biuro w świetnej lokalizacji blisko centrum – 2 minuty od metra Dw. Gdański,

  • możliwość kreowania swojego środowiska pracy – indywidualnie lub z resztą zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ:EEFT) jesteśmy światowym liderem w zakresie bezpiecznego przetwarzania elektronicznych transakcji finansowych oraz właścicielem największej sieci bankomatów w Europie. Działamy od ponad 20 lat, świadczymy usługi dla klientów w 165 krajach i zatrudniamy 6 600 najlepszych specjalistów w branży. Obsługujemy sieć ponad 45 000 wpłatomatów oraz wpłato-bankomatów i zarządzamy niemal 1 milionem terminali POS na świecie. W 2020 roku obsłużyliśmy 5,8 biliona transakcji. Jesteśmy wiodącym partnerem polskich banków, dla których świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie zarządzania sieciami bankomatów i wpłato-bankomatów. Zarządzamy co trzecim bankomatem w Polsce. Z usług wypłaty oraz wpłaty pieniędzy mogą korzystać klienci banków, mając do dyspozycji największą i niezależną sieć niemal 7500 maszyn w najlepszych lokalizacjach.

W Euronet niezmiennie stawiamy na naszych pracowników – razem tworzymy organizację, w której wspieramy różnorodność i szanujemy indywidualność każdego z nas, gdzie praca to również przyjemność.

Dołącz do nas na http://www.facebook.com/EuronetPolska

Przewiń do profilu firmy