Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inside Sales - Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RAVAGO BUILDING SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.

    Ravago Building Solutions Poland Sp. z o.o. – spółka należąca do belgijskiego Holdingu RAVAGO, będącego jedną z największych w Europie firm zajmujących się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych, tworzyw sztucznych oraz chemikaliów. Ravago Building Solutions Poland jest częścią, obecnie najmocniej rozwijanej dywizji grypy – Ravago Building Solutions.

    www.ravago.com

    Inside Sales/Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej

    Miejsce pracy: Warszawa

    W Warszawie biuro firmy RAVAGO BUILDING SOLUTIONS POLAND znajduje się w budynku przy ul. Bertolda Brechta na Nowej Pradze, co zapewnia wygodny dojazd z niemal każdego miejsca w mieście.

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na w/w stanowisku dołączy do szybko rozwijającego się zespołu odpowiedzialnego za stacjonarne wsparcie sprzedaży działu zajmującego się nowoczesnymi technologiami budowlanymi. Do głównych zadań należeć będzie:

    • Rejestracja w systemie IT zamówień składanych przez klientów,
    • Składanie zamówień do dostawców, kontrola potwierdzeń i dokumentów dostawy, przesyłanie potwierdzeń do klientów,
    • Kontrola poprawności treści i obiegu dokumentów,
    • Dbałość o zachowanie obowiązujących w firmie procedur,
    • Monitorowanie rynku pod kontem nowych inwestycji i przekazywanie odpowiednich informacji przedstawicielom regionalnym.

    Jest to praca w dynamicznym środowisku, polegająca na ciągłym kontakcie z managerami sprzedaży, dostawcami, klientami oraz innymi działami spółki (administracja, kredyty, księgowość, logistyka). Dlatego też ważne są w niej: dobra organizacja pracy, sumienne podejście do obowiązków, samodzielność oraz dokładność.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie sprzedającej produkty techniczne – pożądane,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymagana,
    • Umiejętność budowania dobrych, długotrwałych relacji interpersonalnych,
    • Dobra znajomość obsługi komputera.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w globalnej Grupie, dające możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w dynamicznym i ukierunkowanym na sukces zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie uwzględniające wyniki pracy,
    • Potrzebne narzędzia: laptop, telefon komórkowy,
    • Szkolenia produktowe, sprzedażowe, językowe (doskonalenie języka angielskiego),
    • Prywatna opieka medyczna.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Proszę u umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez Ravago Building Solutions Poland Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

    Klauzula zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Ravago Building Solutions Poland Sp z o.o., w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

    Obowiązek informacyjny:

    Kim jesteśmy

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Ravago Building Solutions Poland Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ul Brechta 7, 03-472 Warszawa, NIP: 9522033552, REGON: 141122248

    Cel i podstawa przetwarzania danych osobowych

    Podstawą prawną przetwarzania danych przez nas jest udzielona Pani/Pana zgoda, natomiast dane osobowe będą przetwarzane w celu obecnego procesu rekrutacji.

    Czas przechowywania

    Dane osobowe przechowywane będą do czasu niniejszego postępowania rekrutacyjnego.

    Udostępnianie danych

    Twoje dane mogą zostać udostępnione firmom, które tworzą oraz serwisują naszą stronę internetową; podmiotowi, który wdraża i aktualizuje nasz system IT do obsługi procesu rekrutacji; spółkom z grupy kapitałowej Ravago. Podmioty te będą przetwarzać dane osobowe tylko i wyłącznie na nasze zlecenie i na podstawie zawartych umów powierzeń z nami.

    Twoje prawa

    W każdej chwili ma Pani/Pan prawo do dostępu swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych.

    Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Czy możesz nie podać danych

    Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Brak podania danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Profilowanie

    Administrator informuję, że podane przez Panią/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu.

     Cofnięcie zgody

    W każdej chwili możesz wycofać zgodę wysyłając w tej kwestii maila na adres: [email protected] Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

    Przyszłe rekrutacje

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Ravago Building Solutions Poland Sp z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Brechta 7, 03-472 Warszawa, w celu przyszłych rekrutacji. W każdym momencie mogę wycofać zgodę wysyłając maila na adres: [email protected]

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Ravago Building Solutions Poland Sp z o.o z siedzibą w Warszawie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ul Brechta 7, 03-472 Warszawa, NIP: 9522033552, REGON: 141122248

    Podstawą prawną przetwarzania danych przez nas jest udzielona Pani/Pana zgoda, natomiast dane osobowe będą przetwarzane do celów przyszłych rekrutacji.

    Dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania przez Panią/Pana udzielonej nam zgody.

    Twoje prawa

    W powyższych kwestiach proszę o wysłanie maila na adres: [email protected]

    Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach. Brak podania danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacji.

    W każdej chwili możesz wycofać zgodę wysyłając w tej kwestii maila na adres: [email protected] . Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.